Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

LATEST NEWS
CONTACTS
SEO Çalışması
Markanız için Yükselme Zamanı !

SEO Çalışması

 
2Kat Medya olarak, SEO alanında en kapsamlı hizmet içeriğini sunduğumuzu ve bununla beraber de kaçınılmaz olarak yükselme garantisi sunduğumuzu gururla belirtebiliriz.
SEO hizmeti başlangıcında, gerçekleştirdiğimiz kapsamlı analizlerle SEO açısından eksiklikleri tespit etmekle kalmıyoruz. Aynı zamanda ziyaretçiye fayda sağlayacak stratejilerle gerekli optimizasyon işlemlerini yapabilmek ve fayda sağlayan içerikler üretip, tanıtım çalışmalarını yapabilmek için de sattığınız ürün ve hizmetleriniz konusunda da bir satış danışmanınız kadar bilgi sahibi olmaya çalışmaktayız.
Markanız için Yükselme Zamanı !

SEO Optimizasyonu

 

SEO optimizasyonu Google yönergelerine uygun ve aynı zamanda ziyaretçi odaklı olarak planlanmakta ve uygulanmaktadır. Geliştirdiğimiz stratejilerle hem kısa sürede fark yaratmaya hem de belirli bir çalışma süreci sonrasında, uzunca bir süre kazanılan sıralama başarısının da korunmasını sağlamaktayız.

SEO Çalışması hizmeti dahilinde, uzman ekibimizin oluşturduğu stratejiler sonrasında web siteniz için gerekli olacak tasarım, UX, içerik, teknik, performans, mobil odaklı tüm geliştirmeler de tarafımızca gerçekleştirilmektedir.

SEO Optimizasyonu

SEO Çalışması

Araştırma Süreci

Başlıyoruz.

SEO hizmetine başladığımız süreç ile beraber kapsamlı araştırmalara ve site analiz çalışmalarına başlıyoruz. Bu süreçte hem sektörünüzü tanımaya hem de web sitenizin arama motoru optimizasyonu odaklı eksikliklerini listelemeye başlıyoruz.

Araştırma süreci bizim için bir “yeni doğan” dönemidir. Bu dönemde hem markanızı hem de ürün/hizmetlerinizi tanımak için çok fazla soru sormaktayız. Bunun yanı sıra olası tüm rakiplerinizi tanıyarak, hedef kitlenizin davranış alışkanlıklarını, sektörel beklentilerini anlamaya çalışmaktayız. 

Başlangıçtaki bu kısa ve yoğun süreçte SEO proje yöneticilerimiz, markanızın bir satış pazarlama görevlisi kadar bilgi sahibi olmak için çalışmaktadır. Bu sayede markanızın tanıtım ve pazarlama süreçlerinde daha aktif ve sağlam rol oynayabiliyor, marka itibarını koruma konusunda daha bilinçli oluyoruz.

 

Detaylı Analiz ve Planlama

Başarı Tesadüf Değildir.

Araştırma sürecinde listelediğimiz yapılacaklar listesini bu aşamada hedef kitlenin sektörel beklentilerini ve rakiplerin SEO açısından en zayıf olduğu alanları göz önünde bulundurarak önceliklendirmeye başlıyoruz. Tüm süreç ve SEO stratejisini, sektörünüz, hedef kitleniz ve rakip analizleri doğrultusunda gerçekleştirmekteyiz.

Bu önceliklendirme ardından markanızın içerik performansı, teknik SEO yeterlilikleri, yerel SEO, mobil SEO, açılış hızı odaklı vb. analizleri gerçekleştirerek, yapılacak çalışmalarımızı detaylandırarak stratejiler geliştirmekte ve çalışma planlarımızı oluşturmaktayız.

SEO hizmeti süresince başladığımız süreden itibaren en az 3’er aylık yapılacaklar listesini oluşturmuş ve bu liste doğrultusunda eksiklikleri giderip, performans geliştirmeye başlamış oluyoruz. 

 

Site içi SEO

Amaç trafik artırmak değil, doğru ziyaretçiyi kazanabilmek!

Site içi SEO aşamasında öncelikle arama motorlarında yapılan aramalarda, web sitenizin ilk sayfada gelmesini engelleyecek eksikliklerin giderilmesiyle çalışmalar başlatılmaktadır..

İlk sayfaya sonuçları getirmeye çalışmakla beraber aynı zamanda ilk sayfa sonuçları arasında ki tıklama oranını artırmak için yapılması gerekenleri planlayıp, optimizasyon sürecini devam ettirmekteyiz. 

Yazılım, tasarım, kullanıcı deneyimi, site mimarisi açısından varsa, öncelikle büyük sorunları gidermekteyiz. Ardından, uzun vadeli gerçekleştirilecek SEO hizmeti doğrultusunda kazanılacak ziyaretçilerin web sitesinde daha fazla vakit geçirmelerini sağlayabilmek; ilgili arama terimlerinde karşılarına doğru sayfaları çıkartabilmek için çalışmaları sürdürmekteyiz.

 

Performans Optimizasyonu

SEO yaparken, Ziyaretçi Beklentilerini Unutmuyoruz!

Web sitesinin site içi SEO eksikliklerini genel olarak giderilmesi, periyodik geliştirmelere başlanmasıyla beraber bu aşamada da, web sitesine kazandırılacak doğru ziyaretçinin memnuniyetini artırmayı hedeflemekteyiz.

Bu memnuniyet, öncelikle arama motorlarının beklentilerini teknik anlamda karşılanmasıyla sağlanmaktadır. Arama motorlarının sıralama kriterlerine uygun teknik optimizasyon süreçlerinin gerçekleştirilmesi ardından da kullanıcı deneyimi ve performans odaklı geliştirmelerle optimizasyon sürecini devam ettirmekteyiz.