Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

LATEST NEWS
CONTACTS
Nasıl İlerliyoruz

Başarılı İş İçin
İlerleme Adımlarımız

arrow
01
Proje Tanıtımı

İlk olarak sizlere kendi projelerimizden ve verdiğimiz hizmetlerden bahsediyoruz.

arrow
02
Araştırma ve Çözüm

Sizlerin sorunlarını ve isteklerinizi yerine getirmek için çözüm önerilerimizi sunuyoruz.

03
Projeyi Tamamlama

Sizlerin istekleri doğrultusunda çalışmalarımızı uzman kadromuzla tamamlıyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

Basitçe söylemek gerekirse, eksiksiz bir sosyal medya stratejisi yönetme sürecidir. Ancak sosyal medya yönetimi biraz daha stratejik yönetim ister. Sadece tweetlere, DM’lereve yorumlara cevap vermekten daha fazlasını içerir.

Daha önce belirtildiği gibi, sosyal medya yönetimi, dijital pazarlama stratejinizin diğer önemli yönleriyle bağlantılıdır. Dijital pazarlama stratejileri, güçlü olgusal bilgiler üzerine kuruludur. Sonuçta, başarılı bir iş yaratmak için, pazarınızla ilgili ayrıntıları ve çözümünüzün belirli bir sorunu çözmeye nasıl yardımcı olacağını bilmeniz gerekir.

Sosyal Medya Yönetimi

Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik olarak nitelendirilen kavram aslında adından da rahatlıkla anlaşılacağı gibi bir firmanın, kurumun, vakfın ya da bu tip başka oluşumların hem şirket içinde hem de şirket dışında duruşunu, davranışını, imajını temsil eden kavram, yani şirketin kimliğidir.

Bir başka deyişle kurumsal kimlik firmanın iç ve dış dünyadan görünen yüzüdür. Kurumsal kimlik firmalarda ortaya çıkabilecek olan kimlik kargaşasını yok eder. Aynı zamanda iyi tasarlanmış bir kurumsal kimlik firmaların, müşterilerin ya da hitap edilen hedef kitlenin gözünde prestij kazanmalarını, firmaların saygınlığının artmasını sağlar. Ayrıca, etkili ve akılda kalıcı şekilde oluşturulmuş bu kimlikler firmalar tarafından da özümsendiğinde, müşterilerin gözünde firmalara olan güveni artırarak, firmaların akıllarda daha çok yer etmesine olanak sağlar.

Kurumsal Kimlik

Video - Prodüksiyon

Teknolojinin ve rekabetin arttığı günümüz şartlarında, tüm şirketlerimizin ve markalarımızın tanıtım filmleri ihtiyacı olmazsa olmazlarımız arasına girmiştir. Şirketin üretim gücünün ve ürünlerin bilinirliğini arttırmak amacıyla yapılması gereken tanıtım videoları, müşteriler ve bayiler için büyük önem taşımaktadır.

Prodüksiyon şirketlerince hazırlanan kurumsal tanıtım filmi metinleri doğrultusunda hazırlanan videolar en etkili sunumlar olarak karşımıza çıkmaktadır.

Kurumsal tanıtım filmleri, dijital ortamda müşterilere açılan kapıdır. Binlerce Sayfalık metinlerle anlatamadığımız hikayemizi, 3-4 dakikalık videolar ile en etkili şekilde anlatılabildiği, istatistik bilgiler ile sabittir.

Kurumsal Tanıtım Filmi

SEO Çalışması ve Optimizasyonu

SEO planınıza başlamadan önce kendi konumunuzu rakiplerinizin konumunu doğru bir şekilde analiz etmek, sonrasında marka tanımınıza uygun olacak şekilde web sitenizin içerik ve teknik kısımlarını analiz ederek eksik veya hatalı kısımları tamamlamak için stratejik bir plan oluşturmalısınız.  Rakiplerinizi inceledikten sonra onlardan daha iyi içerik üretmek daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunmak için sürekli içerik geliştirmeli ve sitenizi kullanıcı odaklı olarak iyileştirmelisiniz. Tüm bunları yapmanın yanında hangi anahtar kelimelerin sizin için iyi olabileceğini de gözlemleyip sürekli olarak çalışma yapmak gerekir. 

SEO Çalışması

Kurumsal ve E-Ticaret Web Tasarımı

İnternet sitelerinin iyi görünmesi, kaliteli bir kullanıcı deneyimi sunması ve kolayca kullanılabilmesi için web tasarım çok önemlidir. Web tasarım yalnızca estetik bir görüntü sunmakla kalmamalı aynı zamanda ziyaretçilerin iyi bir deneyim yaşamasına da yardımcı olmalıdır. Bunun gerçekleştirilebilmesi için profesyonel bir web tasarım hizmeti almak gerekir. 2Kat Medya profesyonel web tasarım hizmeti ile beklentilerinizin çok ötesinde internet sitelerine sahip olmanızı sağlar. Her açıdan harika görünen, kaliteli, işlevsel ve kurumsal internet sitesi tasarımı için bizimle çalışabilirsiniz.

Her kurumsal şirketin, yeni girişimin veya freelance çalışan kişilerin web tasarıma ihtiyacı vardır. Bir internet sitesi ne kadar iyi görünürse markayı o kadar iyi şekilde yansıtır ve siteye giriş yapan kullanıcıların marka algısına önemli ölçüde katkıda bulunur. Bu nedenle web tasarımı yalnızca basit bir tasarım olarak düşünmemek gerekir. Web tasarımda kullanılan öğeler, renkler ve fonksiyonlar, markanın tüketici nezdindeki konumunu belirlemede önemli bir etkendir. Konya web tasarım alanında öncü ajanslardan biri olan 2Kat Medya ile siz de hayalinizdeki internet sitesine sahip olabilirsiniz

Web Tasarım

E-Ticaret Web Sitesi

Herhangi bir ihtiyacımızı gidermek üzere girdiğimiz mağazada kendimizi nasıl hissettiğimiz, satın alma davranışlarımızı doğrudan etkiler. Dükkân ferah ve göze hoş gelen şekilde dekore edilmişse, bunun yanında ürünlerin özelliklerini rahatça incelememize imkân tanıyorsa oradan alışveriş yapma ihtimalimiz artar. Bu eğilim, e-ticarette kendini site tasarımı üzerinden hissettirir.

Bir internet kullanıcısı, girdiği sitenin ürün sayfalarından ödeme ekranına kadar her noktasında şık ve kolay kullanılabilen bir dizaynla karşılaşırsa sipariş verme ihtimali yükselir. Buradan da anlaşılacağı üzere e-ticaret sitesi tasarımı, internetten satış yapmak isteyen kişi ve firmaların özen göstermesi gereken son derece önemli bir konudur. Peki iyi tasarlanmış bir online alışveriş sitesi nasıl olmalıdır? Tasarım aşamasında hangi konulara özen gösterilmelidir?

E-Ticaret Web Sitesi